Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Krulik, 11076

Kilka słów o beneficjencie

14 lat temu Ania była w takim samym miejscu jak my wszyscy, z takimi samymi perspektywami: odważna, przebojowa, lubiąca dobrą muzykę, nowinki technologiczne i spotkania z przyjaciółmi. Kończyła studia, zaczęła pracę.
Za pierwszą wypłatę kupiła wymarzonego, fioletowego "malucha". W kwietniowy, deszczowy dzień Ania wracała właśnie tym autem do domu gdy uderzył w nią inny samochód. Doszło do wielu uszkodzeń, szczególnie w mózgu, które przykuły ją do łóżka i uzależniły od całodobowej opieki innych. Od 14 lat trwa walka o zapewnienie Ani jak najlepszej jakości życia. Walka bardzo wyczerpująca i kosztowna. Każda Wasza pomoc, składa się na dodatkową godzinę rehabilitacji, niezbędne pomocnicze środki i lekarstwa.

Krulik, 11076
Dziękujemy!

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: