Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Czaiński, 11004

Kilka słów o beneficjencie

Choć moją historię mamusia opowie, to chcę się sam przedstawić Tobie. Jestem Oliwier i mam 6 lat, troszkę inaczej postrzegam Świat… W wieku 2,5 roku u Oliwiera nastąpił praktycznie całkowity regres mowy.
Po wizytach u wielu specjalistów zawalił się nasz świat. Diagnoza: Autyzm wczesnodziecięcy, ADHD, napięcie mięśniowe (głównie nóg), do tego zaburzenia Integracji Sensorycznej. Od 3 lat syn uczęszcza na terapie: behawioralną, logopedyczną, psychologiczną oraz integrację sensoryczną. Koszty zajęć, urządzeń rehabilitacyjnych i przyborów niezbędnych do ćwiczeń w domu oraz dojazdów są dla nas sporym wyzwaniem, dlatego prosimy o wsparcie w walce o samodzielność i normalne funkcjonowanie synka.

Czaiński, 11004
Dziękujemy!

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja Avalon posiada status Organizacji Pożytku Publicznego i wspiera w sposób bezpośredni ponad 11 000 osób z niepełnosprawnościami oraz przewlekle chorych z całej Polski.

Umożliwiamy naszym podopiecznym dofinansowanie wydatków związanych z leczeniem rehabilitacją oraz najważniejszymi potrzebami wynikającymi z niepełnosprawności, a także dajemy szansę na realizację indywidualnych celów i pasji OzN (projekt subkont “Weź sprawy we własne ręce” i platforma Helpuj.pl), prowadzimy holistyczną rehabilitację, nastawioną na osiągnięcie jak największej samodzielności i niezależności. Ponad to dajemy możliwość sportowego rozwoju w ekstremalnej formie (Avalon Extreme), a także przeciwdziałamy wykluczeniu osób z niepełnosprawnościami ruchowymi w obszarze seksualności i rodzicielstwa (Sekson).

Każdego dnia walczymy o zmianę społecznego postrzegania niepełnosprawności.

Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób z niepełnosprawnościami i przewlekle chorych. Obecnie jest to ponad 11 000 osób w różnym wieku z całej Polski.

Dane naszego OPP: