Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Aniszewska, 10761

Kilka słów o beneficjencie

Witamy wszystkich w Nowym roku! Zbliża się czas rozliczania pitów. Z całego serca dziękujemy za przekazanie 1% w ubiegłym roku, który jest już za nami zamknięty. Natomiast przed nami kolejny, z wieloma niewiadomymi.
Przed nami radioterapia, bardzo trudny etap leczenia, nie wiemy co przyniesie. Następnie czeka nas długa rehabilitacja neurologopedyczna, nauka jedzenia i wiele innych konsultacji badań i obowiązków a co za tym idzie wydatków dlatego prosimy was o pomoc, jeśli nie macie jeszcze celu, możecie przekazać to naszej ukochanej twardzielce Poli, która swoim uśmiechem zawsze wszystko wynagradza.

Aniszewska, 10761
Dziękujemy!

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: