Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Kuczyński, 10719

Kilka słów o beneficjencie

Cześć. Mam na imię Kasjan. Urodziłem się 20.10.2015 r. Po przyjściu na świat okazało się. że mam krótkie rączki i nóżki. Mierzyłem jedynie 49 cm. W wyniku badań genetycznych zdiagnozowano u mnie achondroplazję tzw. "karłowatość".
Chorobę tę cechuje przede wszystkim bardzo niski wzrost, ale również krótkie palce, lordoza kręgosłupa, niskie napięcie mięśniowe oraz przykurcze. Jestem pod stałą opieką specjalistów. Jedyną skuteczną metodą pomocy jest wydłużanie kończyn za pomocą aparatu Lizarowa. Jest to metoda kilkuetapowa, wiążąca się z ogromnymi kosztami. Dlatego wspólnie z mamą zwracamy się z prośbą o pomoc w zebraniu środków na moje leczenie. Dzięki nim będę mógł korzystać z wielu form rehabilitacji.

Kuczyński, 10719
Dziękujemy!

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: