Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Gromadzki, 1067

Kilka słów o beneficjencie

Andrzej Gromadzki
PAMIĘTAJ O MNIE WYPEŁNIAJĄC PIT!
Andrzej Gromadzki (lat 53), pracownik Państwowego Ośrodka Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej w Olsztynie. Dobry kolega, który w życiu kierował się życzliwością i nikomu nie odmówił pomocy, teraz sam jej potrzebuje.
Na skutek przewlekłej astmy oskrzelowej i nasilonych ataków duszności doszło u niego do zatrzymania czynności oddychania oraz krążenia, co spowodowało uszkodzenie mózgu i spastyczny niedowład rąk i nóg. Andrzej jest całkowicie unieruchomiony. Po wszczepieniu pompy baklofenowej oraz intensywnej rehabilitacji, Andrzej został wypisany ze szpitala i przebywa w Domu Opieki Społecznej. Szansą na poprawę komfortu jego życia jest systematyczna rehabilitacja.
Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Gromadzki,1067 pomagacie Państwo Andrzejowi w powrocie do zdrowia.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: