Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Feliksik, 10544

Kilka słów o beneficjencie

Jerzy Feliksik
WSPOMÓŻ MNIE W CODZIENNYCH ZMAGANIACH
Nazywam się Jerzy Feliksik. W trakcie długoletniej walki z cukrzycą i zarostową miażdżycą tętnic przebyłem dwa udary mózgu. Mimo operacji wszczepienia bajpasów serca i wielu zabiegów udrażniających przepływ krwi, zostały mi amputowane obie kończyny dolne. Od 7 lat poruszam się na wózku inwalidzkim.
Mieszkam na trzecim piętrze w bloku bez windy, każde opuszczenie mieszkania jest dla mnie wyzwaniem, więc robię to tylko w najwyższej konieczności. Ważna jest dla mnie rehabilitacja oraz likwidacja barier architektonicznych, która pomogła by mi w spełnieniu marzenia wyjścia do ludzi i świata. Sprzęt medyczny, leki i rehabilitacja są jednak bardzo kosztowne, dlatego tak cenne dla mnie jest każde wsparcie finansowe.
Przekazując 1% podatku Fundacji Avalon z dopiskiem Feliksik, 10544 pomagacie mi w codziennym funkcjonowaniu i wspieracie mnie w walce o sprawność.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: