Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Zięba, 10509

Kilka słów o beneficjencie

Cześć jestem Michaś, urodziłem się w 25 tygodniu ciąży z wagą urodzeniową 820g i zdiagnozowaną wadą stóp tzw. stopy końsko-szpotawe. Musiałem przejść serię gipsów na nogach i zabieg. Będę musiał nosić specjalne buciki i szynę do ok. 4-5 roku życia.
Istnieje ryzyko, że leczenie może nie przynieść pożądanych efektów a co za tym idzie będzie potrzebna kosztowna operacja w Polsce lub za granicą. Mam też inne problemy: obniżone i wzmożone napięcie mięśniowe, zespół zaburzeń oddechowych, dysplazja oskrzelowo płucną, z którymi dzielnie walczę kilka razy w tygodniu na rehabilitacjach oraz dodatkowo korzystam z pomocy wielu specjalistów.

Zięba, 10509
Dziękujemy!

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: