Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Kolano, 1040

Kilka słów o beneficjencie

Tomasz Kolano
POMÓŻ MI W BYCIU SAMODZIELNYM
Nazywam się Tomasz Kolano. W 2001 roku niefortunnie skoczyłem do wody doznając urazu kręgosłupa szyjnego, przez co uległem całkowitemu porażeniu.
Dzięki opatrzności Bożej i bardzo kosztownej rehabilitacji jestem jedną z nielicznych osób na świecie, którym po takim urazie udało się stanąć na własne nogi. Dziś na skutek powikłań powypadkowych stan mojego zdrowia z dnia na dzień ulega pogorszeniu. Aby spowolnić ten proces i móc pozostać jak najdłużej samodzielnym potrzebna jest bardzo kosztowna rehabilitacja oraz sprzęt ortopedyczny. W związku z tym, zwracam się do wszystkich ludzi dobrej woli o pomoc.
Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Kolano, 1040 pomagacie mi Państwo w codziennym funkcjonowaniu oraz w walce o sprawność.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: