Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Bagiński, 1029

Kilka słów o beneficjencie

Kamil Bagiński
WSPOMÓŻ MNIE W CODZIENNYCH ZMAGANIACH
Nazywam się Kamil Bagiński, urodziłem się z przepukliną oponowo-rdzeniową, wodogłowiem wewnętrznym i wieloma chorobami współistniejącymi.
Po wielu operacjach i turnusach rehabilitacyjnych samodzielnie mogę poruszać się na wózku. W codziennych czynnościach pomagają mi rodzice. Potrzebne mi są coraz nowsze sprzęty ortopedyczne i ciągła rehabilitacja, a to wymaga wysokich nakładów finansowych. Moim celem jest zebranie środków na dalszą rehabilitację i leczenie, aby jak najdłużej utrzymać już wypracowaną formę.
Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem BAGIŃSKI, 1029 pomagacie mi Państwo być bardziej samodzielnym i niezależnym.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: