Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Plucińska, 1021

Kilka słów o beneficjencie

Kamila Plucińska
Nazywam się Kamila Plucińska. Jestem żoną i matką dwójki dzieci. W 2010 roku zdiagnozowano u mnie stwardnienie rozsiane.
Choroba nie jest śmiertelna, ale raczej nieuleczalna, zazwyczaj kończy się wózkiem inwalidzkim... Dlatego zwracam się do Państwa z prośbą o pomoc w powstrzymaniu rozwoju mojej choroby. Możecie mi pomóc w znacznym stopniu sięgnąć po leki, które spowolnią rozwój choroby. Dzięki temu będę mogła ”normalnie” wychować dzieci, co dla każdej mamy jest najważniejszą rzeczą w życiu.
Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Plucińska,1021 pomagacie mi w codziennym funkcjonowaniu.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: