Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Borowczak, 10036

Kilka słów o beneficjencie

Maja Borowczak
Proszę Państwa o pomoc bym w przyszłości mogła być samodzielna.
Mam na imię Maja i urodziłam się w 2012 roku. Od urodzenia zmagam się z dziecięcym porażeniem mózgowym lewostronnym...
Mam na imię Maja i urodziłam się w 2012 roku. Od urodzenia zmagam się z dziecięcym porażeniem mózgowym lewostronnym. Wiąże się to z ograniczeniem ruchowym, abym mogła nadrobić zaległości rozwojowe intensywnie ćwiczę.Pomimo ograniczeń związanych z moją niepełnosprawnością jestem energiczną i uśmiechniętą dziewczynką. Potrzebuje systematycznej i kosztownej rehabilitacji, która pozwoli mi prawidłowo się rozwijać.Dziękuję za okazane wsparcie Maja z Rodziną.
Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Borowczak, 10036 pomagacie mi Państwo w codziennym funkcjonowaniu i wspieracie mnie w walce o samodzielność.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: