Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

1% na zwierzęta

Każdego roku pomagamy tysiącom zwierząt w całej Polsce. Organizujemy akcje i kampanie informacyjne. Zachęcamy do adopcji. Przekaż 1% na zwierzęta!

Nasza strona www: www.viva.org.pl

Kilka słów o naszej organizacji:

Zajmujemy się walką o poprawienie losu zwierząt. Ten cel realizujemy przez cały wachlarz działań – od reagowania w przypadkach znęcania się nad zwierzętami i prowadzenia spraw w sądach przeciwko ich oprawcom przez szkolenia instytucji państwowych aż po prowadzenie zakrojonych na szeroką skalę kampanii i akcji informacyjnych propagujących etyczne traktowanie zwierząt. Zachęcamy też do adopcji zwierząt ze schronisk oraz piętnujemy niehumanitarne i nieetyczne praktyki firm i osób prywatnych. Nasze działania obejmują kampanie społeczne i informacyjne oraz bezpośrednią pomoc zwierzętom w schroniskach i innych placówkach niosących pomoc.

Dane naszego OPP: