Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Trojanowski, 9963

Kilka słów o beneficjencie

Jestem Szymon, urodziłem się z ciężką wadą serca - w obecnej chwili jestem po całkowitej korekcie wspólnego pnia tętniczego. Przeszedłem dwie operacje, jedną z nich był banding a druga na otwartym serduszku. W trzeciej dobie mój stan zdrowia bardzo się pogorszył. Dostałem niewydolności krążenia, niewydolności oddechowej, noworodkowego zakażenia dróg moczowych, zakażenia wirusem...
Jestem Szymon, urodziłem się z ciężką wadą serca - w obecnej chwili jestem po całkowitej korekcie wspólnego pnia tętniczego. Przeszedłem dwie operacje, jedną z nich był banding a druga na otwartym serduszku. W trzeciej dobie mój stan zdrowia bardzo się pogorszył. Dostałem niewydolności krążenia, niewydolności oddechowej, noworodkowego zakażenia dróg moczowych, zakażenia wirusem. Pod koniec listopada 2016 roku miałem przeprowadzony banding na żyłach, które idą do płuc tzn., miałem założone opaski na żyłach po to, żeby uregulować przepływ krwi do płuc. Po długim pobycie w szpitalu leżałam zaintubowany i powoli dochodziłem do siebie.Minęło 3 miesiące jak wróciłem do domu. Mimo, że bywałem w domu często, chorowałem na górne drogi oddechowe. W czerwcu przeszedłem drugą operacje na otwartym serduszku. Była to bardzo trudna operacja. Ale moja mama wierzyła, że wyzdrowieje, dużo się modliła. I udało się, chociaż wciąż jestem bardzo slaby. Wymagam rehabilitacji rozwojowej i sensorycznej. Dla moich rodziców to bardzo duży wydatek. Proszę o pomoc wszystkich darczyńców. Na co dzień staram być dzieckiem pogodnych i silnym. Chcę, żeby moja mama widziała moją chęć do życia.  

Trojanowski, 9963
Dziękujemy!

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: