Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Oliferuk, 9790

Kilka słów o beneficjencie

Marian Oliferuk
POMÓŻ MI ŻYĆ
Witam serdecznie! Nazywam się Marian Oliferuk. Zmagam się z nieuleczalną chorobą - ataksją móżdżkowo-rdzeniową, która powoli wyniszcza mój organizm.
Zanikają moje mięśnie, drżą mi nogi, ręce, mam problemy z mówieniem i połykaniem, szybko się męczę i krztuszę. Ale wciąż mam nadzieję, że intensywna rehabilitacja, która jest bardzo kosztowna, ułatwi mi funkcjonowanie. Szansą dla chorych na ataksję jest także przeszczep komórek macierzystych, być może dzięki ludziom o dobrym sercu będę kiedyś mógł z niego skorzystać. Bardzo liczę na Waszą pomoc finansową i z góry za nią dziękuję. Dziękuję za okazaną pomoc i wsparcie. Oliferuk Marian
Przekazując 1% podatku Fundacji Avalon z dopiskiem Oliferuk, 9790 pomagacie mi Państwo w codziennym funkcjonowaniu oraz w walce o sprawność.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: