Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Chojnacka, 9493

Kilka słów o beneficjencie

Monika Chojnacka
POMÓŻ MI W REALIZACJI MARZEŃ
Mam na imię Monika. Urodziłam się z rozszczepem kręgosłupa oraz wodogłowiem. Poruszam się na wózku inwalidzkim. Mimo wszystko staram się być osobą aktywną fizycznie.
Od kilku lat uprawiam taniec na wózkach. Jestem w tej dyscyplinie dwukrotną Mistrzynią Świata. Niestety, aby móc rozwijać tę pasję potrzebuję funduszy, które umożliwią mi zakup wózka aktywnego oraz strojów tanecznych. Dlatego zwracam się z prośbą o pomoc. Dzięki Waszemu wsparciu będę mogła dalej rozwijać swoją pasje i spełniać marzenia.
Przekazując 1% podatku Fundacji Avalon z dopiskiem Chojnacka, 9493 pomagacie mi w codziennym funkcjonowaniu i walce o aktywność.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: