Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Kupiec, 9492

Kilka słów o beneficjencie

Zuzanna Kupiec
POMÓŻ MI W WALCE O LEPSZE JUTRO
Mam na imię Zuzia, mam 4,5 roku. Gdy skończyłam 1,5 roku przestałam rosnąć. Jestem o 6 cm niższa od najniższego dziecka w tym wieku, mam też niedobór wagi...
Mam na imię Zuzia, mam 4,5 roku. Gdy skończyłam 1,5 roku przestałam rosnąć. Jestem o 6 cm niższa od najniższego dziecka w tym wieku, mam też niedobór wagi.Mamusia bardzo się martwi, ponieważ potrzebne są mi badania Molekularne, które kosztują 3900 zł w Warszawie, na które nas nie stać. Mam jeszcze dwóch braci. Badania trzeba wykonać jak najszybciej.Bardzo proszę ludzi o dobrym serduszku o przekazanie 1% podatku lub darowizny.  Pomożecie Państwo w zdiagnozowaniu przyczyny niskorosłości, codziennym funkcjonowaniu oraz dacie szansę na "normalność".Teraz i w przyszłości za okazaną pomoc z całego serca dziękuję.
Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Kupiec, 9492 pomagacie mi Państwo w codziennej walce o zdrowie.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: