Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Oleśniewicz, 942

Kilka słów o beneficjencie

Marcin Oleśniewicz
POMÓŻ MI BYĆ BARDZIEJ SAMODZIELNYM!
Nazywam się Marcin Oleśniewicz, mam 30 lat. W 2008r. uległem wypadkowi, wskutek którego doznałem urazu kręgosłupa z uszkodzeniem rdzenia kręgowego w odcinku szyjnym.
Teraz poruszam się na wózku inwalidzkim i każdego dnia uczę się na nowo samodzielności i niezależności. Dążę do tego, by stanąć na nogi. Tylko kosztowna rehabilitacja oraz odpowiedni sprzęt pomagają mi zmagać się z niepełnosprawnością. Zwracam się do Państwa z prośbą o wsparcie finansowe na pokrycie kosztów rehabilitacji, zakupu sprzętu ortopedycznego, specjalistycznych badań i leków.
Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem OLEŚNIEWICZ, 942 wspieracie Państwo mój powrót do zdrowia oraz codzienne funkcjonowanie.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: