Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Dragan, 9251

Kilka słów o beneficjencie

Urszula Dragan
Jeśli jesteś w zgodzie z sobą, ofiaruj mi proszę 1% podatku.
Nazywam się Ula, mam 39 lat, męża i czteroletnią córeczkę. W 2017 r. zdiagnozowano u mnie raka piersi. W 2018 r. przeszłam operację mastektomii z równoczesną rekonstrukcją, następnie chemioterapię i radioterapię, teraz jestem w trakcie hormonoterapii.
Obecnie nie walczę już o życie, tylko o lepszą jakość tego życia - odzyskanie sprawności po mastektomii i późniejszym leczeniu, bowiem chemioterapia niesie ze sobą efekty uboczne. Jestem w remisji i oby tak było już zawsze. W czerwcu planuję wrócić do pracy (przebywam na świadczeniu rehabilitacyjnym). Chciałabym wrócić w maksymalnie dobrej formie ale wiem, że będę potrzebowała długotrwałej rehabilitacji.
Przekazując 1% podatku Fundacji Avalon z dopiskiem DRAGAN, 9251 pomagacie mi w codziennym funkcjonowaniu oraz opłaceniu rehabilitacji, której tak bardzo potrzebuję.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: