Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Gazda, 9124

Kilka słów o beneficjencie

Karolina Gazda
TWÓJ 1% POMOŻE NAM W TYM WSZYSTKIM
Karolinka urodziła się 3 kwietnia 2017r. z bardzo rzadkim zespołem wad genetycznych. Ma: zrośnięte szwy czaszkowe (kraniosynostoza), deformację twarzy, wodogłowie, bardzo obniżone napięcie mięśniowe, porażone podniebienie, przez co nie je sama i karmiona jest przez zgłębnik dożołądkowy.
Potrzebne są bardzo skomplikowane operacje głowy i twarzy jak i dystrakcja samej żuchwy, gdyż nie rośnie ona prawidłowo co powoduje przede wszystkim zaburzenia oddychania. Czeka nas wieloletnia rehabilitacja i usprawnianie Karolinki, jak i wizyty u wielu specjalistów, pobyty w szpitalach, turnusy rehabilitacyjne.
Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem GAZDA, 9124 pomagacie Państwo Karolince w walce z chorobą oraz codziennym funkcjonowaniu.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: