Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Breński, 8875

Kilka słów o beneficjencie

Marcin Breński
WSPOMÓŻ MNIE W CODZIENNYCH ZMAGANIACH
Cześć, mam na imię Marcin i mam 34 lata. Minęły już dwa lata od udaru mózgu, którego doznałem w 2017 r. po operacji przegrody nosowej.
Jestem bardzo wdzięczny wszystkim, którzy cały czas udzielają mi wsparcia. Chociaż minęło tyle czasu, nadal sam nie chodzę. Rehabilitacja jest cały czas kontynuowana. Poprawiło się mówienie, połykanie, ale sprawność fizyczna po tak ciężkim niedokrwiennym udarze wraca bardzo powoli. Chciałbym już wracać do pracy dziennikarskiej, ale rehabilitacja jeszcze potrwa.
Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem BREŃSKI, 8875 pomagacie mi Państwo w codziennej walce o sprawność.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: