Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Klimek, 8847

Kilka słów o beneficjencie

Marcel Klimek
WSPOMÓŻ MNIE W CODZIENNYCH ZMAGANIACH
Witam, mam na imię Marcelek i mam 5 lat. Urodziłem się ze skrajnie niską wagą urodzeniową 930 gram, w 26 tyg. ciąży z przepukliną oponowo-rdzeniową, wodogłowiem w tym zastawką komorowo-otrzewnową, stopami szpotawymi i pęcherzem neurogennym...
Witam, mam na imię Marcelek i mam 5 lat. Urodziłem się ze skrajnie niską wagą urodzeniową 930 gram, w 26 tyg. ciąży z przepukliną oponowo-rdzeniową, wodogłowiem w tym zastawką komorowo-otrzewnową, stopami szpotawymi i pęcherzem neurogennym.Rodzice walczą o moje zdrowie i sprawność fizyczną. Jestem po kilku operacjach i jeszcze nie jedna przede mną. Proszę o wsparcie, bez państwa pomocy nie damy sami rady.   Z góry dziękuję za okazaną pomoc i wsparcie.Marcelek z rodzicami.
Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Klimek, 8847 pomagacie mi Państwo w codziennej walce o sprawność.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: