Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Bogulak, 881

Kilka słów o beneficjencie

Wojciech Bogulak
POMÓŻ MI WSTAĆ I ŻYĆ SAMODZIELNIE!
Mam na imię Wojtek, od 8 roku życia choruję na ataksję rdzeniowo-móżdżkową. Poruszam się na wózku już 20 lat. Moim marzeniem jest wstać i żyć samodzielnie...
 Witam Wszystkich bardzo serdecznie. Mam na imię Wojtek, od 8 roku życia choruję na ataksję rdzeniowo-móżdżkową. Poruszam się na wózku już 20 lat. Moim marzeniem jest wstać i żyć samodzielnie. Nie miałem tej szansy aż do dzisiaj – pojawiła się możliwość leczenia w Chinach komórkami macierzystymi, które dają niesamowite efekty. Okazało się, że mam szansę, na którą tak długo czekałem. Barierą są oczywiście finanse związane z leczeniem, ponieważ całkowity koszt tej terapii to 26.300 dolarów. Dlatego proszę z całego serca WSZYSTKICH ludzi dobrej woli o wsparcie i pomoc w sfinansowaniu mojego leczenia.  Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji AVALON z dopiskiem Bogulak, 881 bardzo mi Państwo pomożecie w zrealizowaniu moich marzeń. 

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: