Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Stenka, 8641

Kilka słów o beneficjencie

Natan zawsze chciał zostać piłkarzem, jednak choroba popsuła jego plany… Neuropatia nerwów wzrokowych Lebera to choroba, która rujnuje życie.
Półtora roku temu, gdy miał 10 lat prawie zabrała Natanowi wzrok. To choroba, której jak na razie nie da się wyleczyć, ale można spowolnić jej postęp. Przyjmowanie leku może wznowić pracę nieaktywnych komórek oka.. Niestety lek jest bardzo drogi. Dzięki wsparciu osób, które przekazały 1% w ubiegłym roku, leczenie Natana było możliwe, za co serdecznie dziękuję. W Stanach prowadzone są badania kliniczne i mam nadzieję, że szybko uda się zastosować terapię genową, ale na razie to tylko „nadzieja”.

Stenka, 8641
Dziękujemy!

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: