Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Sobecki, 8399

Kilka słów o beneficjencie

Cześć, mam na imię Piotruś. I choć wyglądam na dużo młodszego to mam już 6 lat. Jestem wesołym rozbrykanym mądrym i powiem nieskromnie, bardzo dzielnym chłopcem! :)...
Cześć, mam na imię Piotruś. I choć wyglądam na dużo młodszego to mam już 6 lat. Jestem wesołym rozbrykanym mądrym i powiem nieskromnie, bardzo dzielnym chłopcem! :) W swoim życiu wiele razy poznałem co to znaczy Ból i Strach, ale nigdy się nie poddałem... W ostatnim czasie odzyskałem siły i odporność, nabrałem ciała a nawet trochę urosłem. Duża w tym zasługa moich dwóch magicznych rurek "PEG'usia i Broviacc'a". Wiem, wydają się straszne, i choć marzę by ich już nie mieć to bardzo mi pomagają więc nawet zacząłem nazywać je swoimi przyjaciółmi. Dzięki nim nareszcie są odżywione moje komórki, odbudowują się mięśnie, znowu chodzę i mam energię by zaspokajać swoją ciekawość świata. Do tego poprawiły się moje wyniki, lekarze mniej nękają mnie dziwnymi nieprzyjemnymi badaniami, mniej choruję więc rzadziej zajmuję łóżko w szpitalu. I co najważniejsze znowu mam siły by żyć :) To wszystko jest możliwe dzięki opiece dobrych specjalistów, profesjonalnemu leczeniu, ciągłej rehabilitacji i nieustającej czujności!!! Dzięki nim w moje życie powróciła normalność, moja normalność ;), poczucie bezpieczeństwa i Uśmiech!!! Szczęście jest jednak bardzo kruche i trzeba o nie dbać, a do tego nierzadko potrzebne są pieniążki. Każdy z Was kto chciałby wesprzeć mnie i moją rodzinkę w codziennej walce o zachowanie mojego zdrowia w jak najlepszej możliwej kondycji może to zrobić przekazując 1%. Szczerze dziękuje za pamięć o mnie!!

Sobecki, 8399
Dziękujemy!

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: