Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Sągała, 8309

Kilka słów o beneficjencie

Beata Sągała
FUNDACJI AVALON z dopiskiem Sągała, 8309
Nazywam się Beata, i mam 47 lat. W 2013 roku przeszłam niedokrwienny udar mózgu. Jestem sparaliżowana lewostronnie...
Witam serdecznie!!!!Nazywam się Beata, i mam 47 lat. W 2013 roku przeszłam niedokrwienny udar mózgu. Jestem sparaliżowana lewostronnie. Moja lewa ręka w ogóle nie funkcjonuje i mam problem z poruszaniem się. Opiekują się mną osoby  trzecie. Moja sytuacja finansowa sprawia, że jest mi naprawdę ciężko wykupić leki i podjąć jakąkolwiek rehabilitacje. Dzięki Państwa wsparciu mogę nieprzetrwanie się rehabilitować. Coraz mocniej wierzę, że uda mi się dojść do pełnej sprawności. Pomóż mi w powrocie do sprawności!! Przekazując 1% podatku lub darowiznę pomogą mi Państwo w samodzielnym funkcjonowaniu.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: