Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Kowalczyk, 8288

Kilka słów o beneficjencie

Cześć!  Mam SM - ale nie chcę, aby to SM miało mnie...
Cześć!  Mam SM - ale nie chcę, aby to SM miało mnie!SM (stwardnienie rozsiane) - to choroba autoimmunologiczna, na którą jeszcze nikt nie znalazł lekarstwa.Od kilku lat prowadzę,  coraz mniej wyrównaną walkę z chorobą, która coraz bardziej upośledza moje nogi i istotnie utrudnia codzienne funkcjonowanie. Jeszcze 2 lata temu przejechanie 60 km na rowerze było niewielkim wyzwaniem, dzisiaj pokonanie 100m to wyczyn na poziomie maratonu.Koszty rehabilitacji, sprzętu, dostosowania domowych urządzeń, likwidacja schodów, już dawno przekroczyły możliwości domowego budżetu.Nie chcę się poddać i aby dłużej, i mocniej walczyć potrzebna jest mi Wasza pomoc.Bardzo dziękuję! 

Kowalczyk, 8288
Dziękujemy!

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja Avalon posiada status Organizacji Pożytku Publicznego i wspiera w sposób bezpośredni ponad 11 000 osób z niepełnosprawnościami oraz przewlekle chorych z całej Polski.

Umożliwiamy naszym podopiecznym dofinansowanie wydatków związanych z leczeniem rehabilitacją oraz najważniejszymi potrzebami wynikającymi z niepełnosprawności, a także dajemy szansę na realizację indywidualnych celów i pasji OzN (projekt subkont “Weź sprawy we własne ręce” i platforma Helpuj.pl), prowadzimy holistyczną rehabilitację, nastawioną na osiągnięcie jak największej samodzielności i niezależności. Ponad to dajemy możliwość sportowego rozwoju w ekstremalnej formie (Avalon Extreme), a także przeciwdziałamy wykluczeniu osób z niepełnosprawnościami ruchowymi w obszarze seksualności i rodzicielstwa (Sekson).

Każdego dnia walczymy o zmianę społecznego postrzegania niepełnosprawności.

Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób z niepełnosprawnościami i przewlekle chorych. Obecnie jest to ponad 11 000 osób w różnym wieku z całej Polski.

Dane naszego OPP: