Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Kutkowski, 8066

Kilka słów o beneficjencie

Jakub Kutkowski
„Co nas nie zabije to nas wzmocni!"
Jakub Kutkowski - od 29 lat dzielnie walczy z SMA, czyli Rdzeniowy Zanik Mięśni...
Jakub Kutkowski - od 29 lat dzielnie walczy z SMA, czyli Rdzeniowy Zanik Mięśni. Mimo że choroba każdego dnia coraz bardziej uprzykrza mu życie - nie poddaje się. Aktualnie jest studentem IIst. Informatyki. Z wykształcenia posiada już tytuł inżyniera. Na co dzień stara się być osobą, która pozytywnie patrzy w przyszłość, a każdą napotkaną przeszkodę zamienia w wyzwanie, któremu musi sprostać. Nie osiadając na laurach, pisze teraz pracę magisterską. Zawód, który jest również jego pasją, pozwala mu pracować.Wesoły, pomocny, zawsze umiejący rozbawić towarzystwo. Poczucie humoru oraz dystans do siebie sprawiają, że na co dzień kieruje się życiowym mottem Stara się SMAkować życie wychodząc z założenia, że każdą chwilę warto podwójnie wykorzystać, gdyż może nam się ona już nigdy nie powtórzyć.Więcej na stronie : www.pomocbubie.pl
Wysyłając sms’a, przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Kutkowski, 8066 pomagacie Państwo Kubie w codziennym funkcjonowaniu oraz w walce z chorobą.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: