Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Pawłowska, 8049

Kilka słów o beneficjencie

Wiktoria Pawłowska
Wiktoria urodziła się w 12.2015 zdrowa jak jej siostra bliźniaczka, w wieku 16 miesięcy u Wiktorii nastąpił regres w rozwoju, przestała chodzić, siedzieć. Zdiagnozowano rzadką wadę genetyczną zespół Aicardiego-Goutieresa (AGSTyp2) co objawia się uszkodzeniem mieliny w mózgu, encefalopatią, osłabieniem mięśni i obniżeniem napięcia.
Potrzebne są środki finansowe, na codzienną rehabilitację, terapie hiperbaryczne, logopedyczne, sprzęt ortopedyczny, koszty leczenia i turnusy. Wiktoria jest objęta leczeniem w szpitalu CHOP w Filadelfii. Prosimy o wsparcie, żeby usprawnić naszą córeczkę, aby mogła odzyskać chociaż część funkcji i się usamodzielnić.
Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Pawłowska, 8049 pomagacie Państwo Wiktorii w codziennym funkcjonowaniu.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: