Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Czuprynko, 801

Kilka słów o beneficjencie

Bogdan Czuprynko
POMÓŻ MI W WALCE O LEPSZE JUTRO!
Nazywam się Bogdan Czuprynko, mam 53 lata. Od 1993r. po wypadku na budowie mam częściowo sparaliżowane ręce oraz resztę ciała od klatki piersiowej w dół...
Nazywam się Bogdan Czuprynko, mam 53 lata. Od 1993r. po wypadku na budowie mam częściowo sparaliżowane ręce oraz resztę ciała od klatki piersiowej w dół. Niestety z powodu nieubezpieczenia mnie przez właściciela firmy prywatnej, ZUS przyznał mi najniższą rentę socjalną. Z tego powodu nie mogę pracować, ale nie poddaję się. Sprzęt rehabilitacyjny oraz leki i leczenie są jednak bardzo kosztowne i nie stać mnie na nie. Zwracam się do Państwa o pomoc. Dzięki niej będę mógł się nadal leczyć, spełnić moje marzenia i sfinansować inne potrzeby, które pochłaniają dużo środków.  Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji AVALON z dopiskiem Czuprynko, 801 pomagacie mi Państwo w moich codziennych zmaganiach.Dziękuję za wszelką pomoc.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: