Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Niemirski, 7829

Kilka słów o beneficjencie

Mam na imię Szymon, mieszkam w Pruszkowie. Mam 11 lat. Nie czytam, nie piszę, jestem dzieckiem z rozpoznaniem autyzmu i całościowym zaburzeniem rozwojowym...
Mam na imię Szymon, mieszkam w Pruszkowie. Mam 11 lat.Nie czytam, nie piszę, jestem dzieckiem z rozpoznaniem autyzmu i całościowym zaburzeniem rozwojowym. Nie kontroluje potrzeb fizjologicznych, mam nadwrażliwość słuchową i nadwrażliwość na dotyk, boje się dużych pomieszczeń.Zajmuje się mną kilkoro specjalistów: logopeda, psychiatra, psycholog. Uczestniczę też w zajęciach integracji sensorycznej. Chciałbym normalnie funkcjonować wśród rówieśników i walczyć z przeciwnościami, ale sam sobie nie poradzę. Potrzebuję Twojej pomocy. Obecnie zbieram środki na hipoterapię która jest mi bardzo potrzebna.  

Niemirski, 7829
Dziękujemy!

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: