Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Banach, 781

Kilka słów o beneficjencie

Marek Banach
POMÓŻ MI POMAGAĆ!
Mam na imię Marek i pochodzę z Gdańska. W 2009 roku, po kilkunastoletniej chorobie amputowano mi obie nogi...
Mam na imię Marek i pochodzę z Gdańska. W 2009 roku, po kilkunastoletniej chorobie amputowano mi obie nogi. To był naprawdę trudny okres. Dzięki pomocy moich najbliższych odzyskałem chęć do życia. Staram się być aktywnym i na miarę swoich możliwości pomagać innym. Brałem udział w kilku akcjach społecznościowych jako wolontariusz, co przynosi naprawdę dużo satysfakcji i zadowolenia.Aktywność jednak wymaga kosztownej rehabilitacji. Moje marzenie to protezy nóg, ale takie z prawdziwego zdarzenia, jakie na razie mogę oglądać tylko w telewizji. Wierzę jednak mocno, że dzięki Państwa pomocy to się spełni.  Przekazując 1% podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem Banach, 781 pomagacie mi Państwo realizować marzenia i wspieracie mnie w codziennych zmaganiach.  Dziękuję za każdą pomoc i okazanie serca - Marek Banach.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: