Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Maciuk, 7694

Kilka słów o beneficjencie

Piotr Maciuk
MOŻESZ SPRAWIĆ, ŻE PIOTREK OTRZYMA NIEZBĘDNĄ POMOC!
U Piotrka, gdy miał 3 lata, zdiagnozowano glejaka pnia mózgu.
Operacja i chemioterapia zmniejszyły guza tylko o połowę. Syn pozostaje wciąż pod kontrolą poradni onkologicznej CZD i musi być intensywnie rehabilitowany. Problemem jest też jego niska odporność, hipermobilność i zespół Schmahmanna. Zmagania syna z nowotworem opisujemy na blogu: www.dzielnypiotrek.blogspot.com Marzymy, by syn rozwijał się jak najmniej obciążony deficytami. Tyle trudów już za nim…
Przekazując 1% i darowiznę Fundacji Avalon z tytułem wpłaty MACIUK, 7694 wspierasz niezbędną rehabilitację i codzienne funkcjonowanie Piotrka.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: