Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Burzyński, 732

Kilka słów o beneficjencie

Wojciech Burzyński
POMÓZ MI W WALCE Z CHOROBĄ
Mam 39 lat. 10-lat temu zdiagnozowano u mnie dyskopatię kręgosłupa części lędźwiowej i części szyjnej. Przez lata walczyłem z chorobą, próbując leczyć schorzenie zabiegami i różnymi ćwiczeniami...
Mam 39 lat. 10-lat temu zdiagnozowano u mnie dyskopatię kręgosłupa części lędźwiowej i części szyjnej. Przez lata walczyłem z chorobą, próbując leczyć schorzenie zabiegami i różnymi ćwiczeniami. Z upływem lat stan kręgosłupa się pogarszał, pojawiły się liczne wypukliny i poważna przepuchlina do usunięcia w odcinku lędźwiowym, wraz z bolesną rwą kulszową. Ostatecznie dotkliwy ból kręgosłupa promieniujący do kończyn całkowicie pozbawił mnie zdolności do pracy i normalnego funkcjonowania. W lutym 2011r. postawiono diagnozę – szybka operacja kręgosłupa wraz ze stabilizacją jest ostatecznością i ratunkiem. Pozostając w takim stanie narażam się na inwalidztwo.  Bardzo proszę Państwa o pomoc w zebraniu środków na operację kręgosłupa i przekazanie 1% podatku lub darowizny na moje subkonto założone w FUNDACJI AVALON z dopiskiem Burzyński, 732. Serdecznie dziękuję za każdą wpłatę.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: