Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Wierczyński, 725

Kilka słów o beneficjencie

Krzysztof Wierczyński
Mam na imię Krzysiek. Mam Zespół Aspergera, łagodną formę autyzmu...
Mam na imię Krzysiek. Mam Zespół Aspergera, łagodną formę autyzmu. Lekarze mówią, że muszę się leczyć kompleksowo, to znaczy, że muszę poprawiać wszystko, co da się poprawić w moim funkcjonowaniu. Tak będzie przez całe moje życie. Rodzice bardzo się starają, ale stałe leczenie dużo kosztuje. Nie zawsze jestem akceptowany, a chciałbym być taki jak wszyscy. Jest to przecież możliwe.POMÓŻ MI SAMODZIELNIE I NORMALNIE ŻYĆ!Przekazując 1% podatku lub darowiznyFUNDACJI AVALON z dopiskiem Wierczyński,725pomożecie mi Państwo w osiągnięciu mojej wymarzonej, idealnej zwyczajności.Serdecznie dziękuję wszystkim Darczyńcom.Krzysiek Wierczyński

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: