Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Resner, 7126

Kilka słów o beneficjencie

Paweł Resner
WSPOMÓŻ PAWŁA W CODZIENNYCH ZMAGANIACH
Paweł ma 7 lat i zespół Aspergera. To zaburzenie autystyczne, które sprawia, że zwyczajne sprawy stają się trudne...
Paweł ma 7 lat i zespół Aspergera. To zaburzenie autystyczne, które sprawia, że zwyczajne sprawy stają się trudne. Szczególnie kontakty z innymi ludźmi sprawiają mu kłopoty. Lubię myśleć, że Paweł ma piękny umysł, po prostu inny, wyjątkowy. Żyje w świecie swoich zainteresowań (astronomia, czasoprzestrzeń, owady, wulkany itd.), a my próbujemy nauczyć go żyć w świecie. Na tym polega jego terapia. Na uczeniu rozumienia i radzenia sobie z emocjami, uczenia społecznych norm, ustępowania, znoszenia porażek, rozumienia przenośni (jest tego bardzo wiele). Widać, że Paweł chce mieć dobre relacje, ale jeszcze tego nie potrafi. Jego autystyczny umysł go w tym ogranicza. Jako mama, wraz z terapeutami, chcę mu pomóc i dlatego proszę o pomoc.                                                                                                                                      Przekazując 1% podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem Resner, 7126 pomagają Państwo wyjątkowemu chłopcu, radzić sobie z rzeczywistością świata.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: