Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Pułakowska, 6830

Kilka słów o beneficjencie

Gdy przekazujesz 1% podatku, ratujesz czyjeś życie. Tym razem możesz uratować moje, dlatego zwracam się o pomoc do wszystkich ludzi...
Gdy przekazujesz 1% podatku, ratujesz czyjeś życie. Tym razem możesz uratować moje, dlatego zwracam się o pomoc do wszystkich ludzi. Okropny pasożyt, ten złośliwiec- chłoniak- zagnieździł się w mojej jamie brzusznej, przyczepił się do jelita cienkiego i uciska tętnicę brzuszną. Walczę z nim od kilku miesięcy i nie poddaję się bo mam wielką nadzieję, że jeszcze będę cieszyć się życiem, patrzeć jak dorasta mój niepełnoletni syn i moje wnuczki. Mój stan zdrowia na razie nie pozwala na rozpoczęcie immunochemioterapii, refundowanej przez NFZ. Natomiast leczenie w specjalistycznej klinice podtrzymującej moje zdrowie znacznie przekracza moje możliwości finansowe. Będę wdzięczna jeśli mi pomożesz, a Twój gest jest dla mnie bezcenny.Jeden dzień terapii w klinice w Warszawie lub Gdańsku to koszt ok 700zł, w zależności od potrzeby organizmu. Terapia obejmuje wlewy dożylne witamin oraz chelatację i naświetlania. Dodatkowy koszt to suplementy i lekarstwa ok 1000 - 2000 miesięcznie. Miesięczny koszt terapii to 15 000 zł.  Darowizny w walutach zagranicznych można przekazywać na rachunki: Rachunek walutowy EUR: IBAN:PL07 1600 1286 0003 0031 8642 6021Rachunek walutowy USD: IBAN:PL77 1600 1286 0003 0031 8642 6022Rachunek dla przelewóww innych niż EUR I USD walutach: IBAN:PL62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Pułakowska, 6830
Dziękujemy!

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja Avalon posiada status Organizacji Pożytku Publicznego i wspiera w sposób bezpośredni ponad 11 000 osób z niepełnosprawnościami oraz przewlekle chorych z całej Polski.

Umożliwiamy naszym podopiecznym dofinansowanie wydatków związanych z leczeniem rehabilitacją oraz najważniejszymi potrzebami wynikającymi z niepełnosprawności, a także dajemy szansę na realizację indywidualnych celów i pasji OzN (projekt subkont “Weź sprawy we własne ręce” i platforma Helpuj.pl), prowadzimy holistyczną rehabilitację, nastawioną na osiągnięcie jak największej samodzielności i niezależności. Ponad to dajemy możliwość sportowego rozwoju w ekstremalnej formie (Avalon Extreme), a także przeciwdziałamy wykluczeniu osób z niepełnosprawnościami ruchowymi w obszarze seksualności i rodzicielstwa (Sekson).

Każdego dnia walczymy o zmianę społecznego postrzegania niepełnosprawności.

Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób z niepełnosprawnościami i przewlekle chorych. Obecnie jest to ponad 11 000 osób w różnym wieku z całej Polski.

Dane naszego OPP: