Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Galińska, 674

Kilka słów o beneficjencie

Bożena Galińska
POMÓŻ BOŻENIE W POWROCIE DO ZDROWIA
Bożena Galińska, to 51 letnia pełna energii, marzeń i ambicji kobieta, kochająca mama oraz żona. Nic nie zapowiadało tragedii, jaka wydarzyła się 08.11.2008r. Po powrocie z uczelni do domu (kończyła licencjat zaocznie) gorzej się poczuła. Ogromny ból głowy, przerażenie...
Bożena Galińska, to 51 letnia pełna energii, marzeń i ambicji kobieta, kochająca mama oraz żona. Nic nie zapowiadało tragedii, jaka wydarzyła się 08.11.2008r. Po powrocie z uczelni do domu (kończyła licencjat zaocznie) gorzej się poczuła. Ogromny ból głowy, przerażenie. Szybkie poszukiwanie pomocy lekarskiej i diagnoza: pęknięty tętniak na mózgu. Operacja odbyła się 13.11.2008r. Podczas embolizacji nastąpił udar niedokrwienny mózgu z mnogimi ogniskami naczyniopochodnymi, niedowładem czterokończynowym, zaburzeniami połykania, co w konsekwencji było powodem założeniem PEG (karmienie strzykawką przez rurkę, która znajdowała się w brzuchu) ponadto afazja oraz epilepsja.Od tego incydentu do dnia dzisiejszego Bożena walczy o powrót do normalności, ciężko ćwicząc w ośrodkach rehabilitacyjnych. Rehabilitacja czyni cuda, na obecną chwilę Bożena samodzielnie siada, próbuje chodzić przy pomocy drugiej osoby. Każdy dzień ćwiczeń to nadzieja powrotu do stanu przed incydentem. Niestety sprzęt rehabilitacyjny oraz sama rehabilitacja są bardzo kosztowne, a możliwości finansowe rodziny są bardzo ograniczone.Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji AVALON z dopiskiem Galińska, 674 pomagacie jej Państwo w powrocie do zdrowia i stanu przed chorobą oraz wspieraie ją w codziennym funkcjonowaniu.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: