Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Tylińska, 661

Kilka słów o beneficjencie

Anna Tylińska
POMÓŻ MI ZMIENIĆ MOJE ŻYCIE
Nazywam się Ania, mam 38 lat. Jestem samotnie wychowującą mamą trzynastoletniej Klaudii. Od 10 lat choruję na stwardnienie rozsiane (SM). Od 8 lat choroba zaczęła szybciej postępować i utrudnia mi normalną opiekę nad córką i codzienne funkcjonowanie.
Dzięki Państwa wsparciu mam możliwość codziennej rehabilitacji, co znacznie poprawia moje funkcjonowanie. SM jest najczęstszą chorobą nieuleczalną i często prowadzącą do inwalidztwa. Mimo, że SM jest nieuleczalne, nadzieją dla chorych jest rehabilitacja oraz leki, które łagodzą postęp choroby i znacznie poprawiają jakość życia.
Przekazując 1% i darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem Tylińska, 661 pomagacie mi Państwo zmienić moje życie na lepsze oraz wspieracie mnie w codziennym funkcjonowaniu.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: