Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Gradowski, 6584

Kilka słów o beneficjencie

Marcin Gradowski
PROSZĘ O POMOC
Dzień dobry, mam na imię Marcin Gradowski, mam 28 lat. Jestem doktorantem biologii na Wydziale Rolnictwa i Biologii w katedrze Doświadczalnictwa i Bioinformatyki...
Dzień dobry, mam na imię Marcin Gradowski, mam 28 lat. Jestem doktorantem biologii na Wydziale Rolnictwa i Biologii w katedrze Doświadczalnictwa i Bioinformatyki. Jestem chory na nieokreśloną chorobę. Od kilku lat staramy się wraz z lekarzami zidentyfikować co mi dolega. Obecnie, dzięki zbiórce - sekwencjonowany jest mój genom w celu dalszych badań. Zbieram na leczenie oraz dalszą rehabilitację.Więcej informacji:https://www.wykop.pl/wpis/30797789/serwus-wykopki-%CA%96-to-znowu-ja-wiem-ze-pozno-ale-pr/#comment-109219531   Z góry dziękuję za okazaną mi pomoc! :)
Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Gradowski, 6584 pomagacie mi Państwo w powrocie do normalnego życia. Wspieracie mnie w leczeniu, rehabilitacji oraz codziennym funkcjonowaniu.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: