Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Goliński, 6540

Kilka słów o beneficjencie

Łukasz Goliński
PROSZĘ O POMOC W SPEŁNIENIU MARZENIA
Mam na imię Łukasz, mam 35 lat. Od urodzenia choruję na polineuropatie czuciowo-ruchową czterokończynową typu I. Poruszam się przy pomocy wózka inwalidzkiego.
Choroba jest nieuleczalna, ciężką rehabilitacją mam szansę spowolnić proces postępowania zaniku mięśni. Dzięki Państwa pomocy mogłem sfinansować turnus rehabilitacyjny. Marzę o samodzielności, jednak przystosowanie domu do moich potrzeb oraz do bycia samodzielnym ma swoją cenę. Niestety jest to dla mnie ogromna bariera. Dlatego zwracam się do Państwa z prośbą o wsparcie finansowe na pokrycie kosztów związanych z rehabilitacją i leczeniem.
Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Goliński, 6540 pomagacie mi Państwo w moich codziennych zmaganiach.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: