Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Szajek, 6442

Kilka słów o beneficjencie

Kochani Sebastian od urodzenia  nie widzi, nie mówi, nie chodzi w wyniku dziecięcego porażenia mózgowego...
Sebastian: Kochani Sebastian od urodzenia  nie widzi, nie mówi, nie chodzi w wyniku dziecięcego porażenia mózgowego. Syn wymaga intensywnej stałej rehabilitacji, aby utrwalać nabyte umiejętności w walce z chorobą i stawać się bardziej sprawnym by łatwiej funkcjonować w życiu codziennym. Pieniążki przekazywane przez Państwa będą wykorzystane  na turnusy rehabilitacyjne. Informacja o rehabilitacji jest na Facebooku "Pomoc dla Sebastiana": https://www.facebook.com/pomoc.dla.Sebastiana.Szajka/?fref=tsRafał: Witam, jestem tatą Sebastiana, od  2010 roku jestem inwalidą po ciężkim wypadku komunikacyjnym nie z mojej winy. Jestem po ośmiu operacjach ratujących mi życie: (zapalenie otrzewnej, sepsa) w wyniku tego wypadku sam wymagam rehabilitacji i drogich lekarstw. Bardzo byłbym wdzięczny za okazanie nam wsparcia w dążeniu do lepszej sprawności w codziennym zmaganiu się z naszą niepełnosprawnością.  

Szajek, 6442
Dziękujemy!

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja Avalon posiada status Organizacji Pożytku Publicznego i wspiera w sposób bezpośredni ponad 11 000 osób z niepełnosprawnościami oraz przewlekle chorych z całej Polski.

Umożliwiamy naszym podopiecznym dofinansowanie wydatków związanych z leczeniem rehabilitacją oraz najważniejszymi potrzebami wynikającymi z niepełnosprawności, a także dajemy szansę na realizację indywidualnych celów i pasji OzN (projekt subkont “Weź sprawy we własne ręce” i platforma Helpuj.pl), prowadzimy holistyczną rehabilitację, nastawioną na osiągnięcie jak największej samodzielności i niezależności. Ponad to dajemy możliwość sportowego rozwoju w ekstremalnej formie (Avalon Extreme), a także przeciwdziałamy wykluczeniu osób z niepełnosprawnościami ruchowymi w obszarze seksualności i rodzicielstwa (Sekson).

Każdego dnia walczymy o zmianę społecznego postrzegania niepełnosprawności.

Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób z niepełnosprawnościami i przewlekle chorych. Obecnie jest to ponad 11 000 osób w różnym wieku z całej Polski.

Dane naszego OPP: