Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Borrmann, 6407

Kilka słów o beneficjencie

Tomek na początku września 2016 r. w skutek wypadku komunikacyjnego uległ licznym obrażeniom i w ciężkim stanie znalazł się w szpitalu...
Tomek na początku września 2016 r. w skutek wypadku komunikacyjnego uległ licznym obrażeniom i w ciężkim stanie znalazł się w szpitalu. Co za tym idzie świat wywrócił się do góry nogami. Po przejściu skomplikowanej operacji stabilizacji kręgosłupa Tomek rozpoczął rehabilitację i jest na początku długiej i ciężkiej drogi.Robi wszystko co w jego mocy żeby osiągnąć samodzielność.Jest bardzo ambitny i zdeterminowany, Tomek ma malutką córeczkę - oczko w głowie dumnego tatusia. Niestety droga jest długa  i wyboista… wierzymy jednak, że dzięki Waszemu wsparciu uda nam się ją pokonać.  

Borrmann, 6407
Dziękujemy!

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: