Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Górna, 607

Kilka słów o beneficjencie

Mirosława Górna
POMÓŻ MI W WALCE O NOWE ŻYCIE
Nazywam się Mirka Górna, mam 31 lat. Od urodzenia choruję na Rdzeniowy Zanik Mięśni (SMA)...
Nazywam się Mirka Górna, mam 31 lat. Od urodzenia choruję na Rdzeniowy Zanik Mięśni (SMA). W skutek choroby przestałam poruszać się o własnych siłach i obecnie przemieszczam się jedynie na wózku. Pomimo swojej choroby i ograniczeń z nią związanych staram się żyć na tyle aktywnie, na ile mogę. Moją pasją jest sport. Trenuję strzelectwo sportowe, jako zawodniczka GZSN „Start” Gorzów Wlkp. Zdobyłam Mistrzostwo Polski w 2013 roku w konkurencji R5 (karabin pneumatyczny 60 strz. leżąc). Rdzeniowy Zanik Mięśni jest chorobą, na którą nie ma lekarstwa. Jedyne co może pomóc w utrzymaniu w miarę dobrej kondycji oraz sprawności fizycznej to stała i systematyczna rehabilitacja. Jednak ja otrzymałam jeszcze jedną szansę. Zostałam zakwalifikowana na terapię komórkami macierzystymi w Mayom Hospital, New Delhi w Indiach Podejmując się tego leczenia zyskam 80% szans na spowolnienie lub zatrzymanie postępu zaniku mięśni, a przede wszystkim szanse na znaczne zwiększenie mojej siły mięśniowej i sprawniejsze funkcjonowanie.  Dlatego też zwracam się do Państwa z prośbą o pomoc i wsparcie, przekazując 1% podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem Górna, 607 wspieracie mnie Państwo w mojej walce z chorobą.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: