Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Michalski, 5676

Kilka słów o beneficjencie

Zdzisław Michalski
PROSZĘ O POMOC W WALCE Z CHOROBĄ
Mam na imię Zdzisław. Do niedawna zdrowy, aktywny zawodowo pasjonat motocykli. W grudniu 2014r nad moim życiem zawisł czarny scenariusz - nowotwór złośliwy jelita grubego...
Mam na imię Zdzisław. Do niedawna zdrowy, aktywny zawodowo pasjonat motocykli. W grudniu 2014r nad moim życiem zawisł czarny scenariusz - nowotwór złośliwy jelita grubego. Operacja, radio-chemioterapia i z człowieka został cień. Ale pomalutku dochodziłem do siebie, było prawie dobrze i … Wypadek. I całe życie przewróciło się do góry nogami. Wiele obrażeń, ale najgroźniejsze to otwarte złamanie podudzia, przeszczepy skóry i mięśni. Złamana ręka w kilku miejscach, uszkodzony trwale staw barkowy. Obecnie poruszam się głównie na wózku, o kulach próbuję ale chora ręka nie pozwala. Czeka mnie jeszcze kilka operacji nogi, endoproteza stawu barkowego.  
Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Michalski, 5676, pomagacie mi w życiu i powrocie do zdrowia, każda złotówka jest dla mnie bardzo cenna.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: