Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Szczyglak, 5666

Kilka słów o beneficjencie

Michał Szczyglak
WSPOMÓŻ MNIE W CODZIENNYCH ZMAGANIACH
Witajcie, mam na imię Michał, mam 8 lat i choruję na cukrzycę typu 1 oraz Hashimoto (niedoczynność tarczycy)...
Witajcie, mam na imię Michał, mam 8 lat i choruję na cukrzycę typu 1 oraz Hashimoto (niedoczynność tarczycy).Chorobę stwierdzono u mnie gdy miałem rozpocząć naukę w szkole w wieku 6 lat. Nie myślałem, że będę musiał także uczyć się żyć z tą podstępną chorobą. Cukrzyca jest bardzo uciążliwa, każdy posiłek musi być zważony i przeliczony na wymienniki węglowodanowe i białkowo - tłuszczowe. Do każdego posiłku potrzebuję odpowiedniej dawki insuliny. Każdy dzień zaczynam pomiarem cukru, w nocy czuwają nad tym moi rodzice. Po 2 latach od wykrycia cukrzycy mój organizm zaatakowała kolejna choroba Hashimoto. Leki, wizyty lekarskie są bardzo kosztowne, więc proszę Państwa o pomoc.  Proszę o pomoc w walce z chorobą. Przekazując 1% podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem Szczyglak, 5666 pomagają mi Państwo w mojej codziennej walce z chorobą. Z góry dziękuję za pomoc. 

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: