Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Papla, 5547

Kilka słów o beneficjencie

Daniel Papla
FUNDACJI AVALON z dopiskiem Papla, 5547
Witam! Nazywam się Daniel Papla, mam 43 lata, jestem doktorem nauk ekonomicznych na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Od urodzenia jestem chory naachondroplazję/chondrodystrofię, lekarze nie do końca są pewni diagnozy...
Witam! Nazywam się , mam 43 lata, jestem doktorem nauk ekonomicznych na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Od urodzenia jestem chory naachondroplazję/chondrodystrofię, lekarze nie do końca są pewni diagnozy. W wyniku tej choroby moje kości rąk i nóg są poważnie skrócone i zniekształcone. Mam nieco ponad metr wzrostu, a moje mięśnie są osłabione, co skazało mnie na wózek inwalidzki i stałą pomoc osób trzecich. Dzięki mojej ciężkiej pracy i pomocy bliskich dużo w życiu osiągnąłem i mimo codziennych przeszkód, jestem osobą z dużym poczuciem humoru i nadziei, i jak każdy z nas mam wiele celów i marzeń. Dziesięć lat temu kupiłem mieszkanie, w którym żyję szczęśliwie z moją Narzeczoną. Mamy również wspaniałą sunię, której uratowaliśmy życie. W miarę możliwości staramy się odkrywać piękne miejsca w otaczającym nas świecie i pokonywać przeciwności jakimi są raty kredytu hipotecznego, opłaty, utrzymanie sprawności mocno zużytego wózka elektrycznego, bez którego nie mógłbym nawet samodzielnie wyjść z domu, szycie na miarę ubrań i butów, rehabilitacja oraz codzienne wydatki na życie i wszechobecne bariery architektoniczne. Jednakże moja pensja adiunkta pokrywa tylko część z tych niezbędnych wydatków. Każdą chwilę w życiu u boku osoby, która jest dla mnie wszystkim, staram się wykorzystywać najlepiej jak umiem, cieszyć się każdą chwilą. Stale staram się podnosić moje kwalifikacje zawodowe, obecnie jestem w trakcie pisania habilitacji. Jednakże aby móc żyć w miarę normalnie, godnie i szczęśliwie potrzebuję Państwa wsparcia finansowego, za każdą pomoc będę bardzo wdzięczny. PROSZĘ O POMOC W WALCE O NORMALNE i GODNE ŻYCIE Przekazując 1% podatku lub darowiznę pomagacie mi Państwo w walce o normalne życie oraz wspieracie mnie w codziennych zmaganiach z niepełnosprawnością.Z góry bardzo dziękuję!

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: