Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Polak, 553

Kilka słów o beneficjencie

Mateusz Polak
Nazywam się Mateusz Polak, mam 24 lata. Od urodzenia choruję na Mózgowe Porażenie Dziecięce czterokończynowe...
Nazywam się Mateusz Polak, mam 24 lata. Od urodzenia choruję na Mózgowe Porażenie Dziecięce czterokończynowe, ale poruszam się samodzielnie. Pomimo swojej niepełnosprawności staram się aktywnie uczestniczyć w życiu codziennym i dbać o sprawność fizyczną. Marzę, by z roku na rok być coraz bardziej sprawnym.Aby funkcjonować, stale musze korzystać z kosztownej rehabilitacji. Mam nadzieję że, wpłaty uzyskane od Państwa przeznaczę na dofinansowanie rehabilitacji, udział w turnusach rehabilitacyjnych oraz zakup sprzętu rehabilitacyjnego.       

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: