Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Kowalik, 5527

Kilka słów o beneficjencie

Tomasz Kowalik
POMÓŻMY TOMKOWI W WALCE O SAMODZIELNOŚĆ!
Tomasz ma 34 lata. W maju 2014r. przebywając w szpitalu przeszedł nagłe zatrzymanie krążenia /NZK/, w wyniku czego doznał uszkodzenia mózgu z niedotlenienia.
Tomek cierpi na niedowład czterokończynowy, zespół Lance-Adamsa, mioklonie oraz zaburzenia behawioralne w przebiegu poreanimacyjnej encefalopatii. Nie jest w stanie samodzielnie się poruszać i funkcjonować, wymaga stałej pomocy najbliższych. Tomek stracił część pamięci, ma problemy z mową i pisaniem. Pozostaje pod opieką lekarzy i rehabilitantów. Budżet, którym dysponujemy jest ograniczony. Dlatego zwracamy się z prośbą o pomoc. Uzyskane środki przekażemy na rehabilitację neurologiczną.
Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Kowalik, 5527 pomagacie Państwo Tomkowi w walce o sprawność oraz codziennym funkcjonowaniu.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: