Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Rybka, 5458

Kilka słów o beneficjencie

Halina Rybka
POMÓŻ MI W WALCE Z CHOROBĄ    
Mam na imię Halina. Mam 59 lat. Choruję na stwardnienie rozsiane. Ze względu na dużą spastyczność i niedowład nóg poruszam się na wózku inwalidzkim...
Mam na imię Halina. Mam 59 lat. Choruję na stwardnienie rozsiane. Ze względu na dużą spastyczność i niedowład nóg poruszam się na wózku inwalidzkim. Mam też problemy ze wzrokiem i lekki niedowład rąk. Choroba cały czas postępuje i tylko regularna rehabilitacja pomaga ją spowolnić. Przekazując 1% na moje subkonto pomagasz mi w walce z chorobą i wspierasz moje leczenie. Bardzo dziękuję za wsparcie.     
Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Rybka, 5458 wspieracie mnie Państwo w zmaganiach o sprawność oraz w codziennym funkcjonowaniu.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: