Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Pasiak, 5390

Kilka słów o beneficjencie

Gniewomir Pasiak
Prosimy o przekazanie 1% na dalsze kosztowne leczenie naszego synka.
Gniewko urodził się 04.09.2015r. w Klinice w Niemczech, gdzie chwile po urodzeniu stoczył pierwszą walkę o życie. Gniewko urodził się z poważną i złożoną wadą serca (pod postacią situs inversus, AVSD niezbalansowanym, TGA) Dzięki cudownym lekarzom nasz synek żyje z połową serca.
Gdy miał 3 miesiące okazało się, że jest słabowidzący i cierpi na zanik nerwów wzrokowych. Gniweko był wielokrotnie hospitalizowany, operowany, przed nim kolejne operacje. Niestety życie z sercem jednokomorowym, przebyte operacje niosą swoje następstwa. Gniweko jest pod opieką wielu lekarzy, przyjmuje drogie leki, korzysta z rehabilitacji i terapii SI. Dodatkowo walczymy o wzrok synka. Korzystamy z drogiego leczenia komórkami macierzystymi.
Przekazując 1% lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem PASIAK,5390 pomagacie Gniewkowi w codziennym funkcjonowaniu.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: